Akcia

Akciová ponuka:

RS – čistič motorov 1 liter + Loctite Variac 500 ml čistiť bŕzd a spojok

za bezkonkurenčnú cenu pár 4,06 EUR bez DPH

(akcia platí do 31.10.2016)

 

Rs – Prípravok na čistenie motorov

Vlastnosti:

Koncentrovaný prípravok určený na umývanie motorov a odstraňovanie škvŕn po mazadlách a olejoch. Dokonale odstraňuje usadeniny soli a iné ťažko zmývateľné nečistoty. Obsahuje inhibitory korózie. Nereaguje s gumou a umelými hmotami. Ľahko sa odstraňuje dokonca aj pomocou studenej vody. rs_koPodlieha biodegradácii. Priateľský k životnému prostrediu.

Určenie:

umývanie motorov, umývanie strojov atď.

 

Spôsob používania:

Mechanicky z čistených povrchov odstráňte hrubšie nečistoty. Umývanie motoru: postriekať koncentrátom teplý ale nie horúci povrch motoru pomocou ručného alebo mechanického rozprašovača. Nechajte prípravok pôsobiť po dobu 5 minút. Nenechajte ho zaschnúť! Oplachnite čistou vodou. V prípade silných nečistôt činnosť opakujte.

 

 

 

Loctite Variacvariac1

Čistič bŕzd variácie rýchlo a dôkladne čistí a odstraňuje mastnoty z brzdových a spojkových obložení a prevodových mechanizmov. Rozpúšťa zvyšky lepidiel, tmelov a zatvrdnuté mazivá. Neobsahuje freón ani chlórované uhľovodíky.

Spôsob používania:

Čističom bŕzd diely dostatočne postriekajte. Potom nechajte odkvapkať alebo utrite čistou handričkou. Chráňte gumové a plastové diely, napríklad brzdové hadice a elektroinštaláciu, pred postriekaním. Zabráňte naneseniu čističa na lakované plochy.